Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Rozpis soutěže
2. turnaj Zruč, 27.4.
1. turnaj Bělá, 21.4.
3. turnaj Mělník, 5.5.
4. turnaj K.Hora, 11.5.
5. turnaj Úvaly, 26.5.
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Václav Skala
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.5.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy mužů
28.10. 15:00
BA044
L.Vršovice B - Sorry HáK
31 : 28
Pražský přebor žen
19.5. 14:00
BB046
Mělník - Střešovice
19 : 21
5.5. 15:00
BB039
Mělník - Praha 4
15 : 19
14.10. 14:00
BB024
Mělník - Háje
12 : 29
16.9. 14:00
BB006
Mělník - S.Vršovice B
19 : 18
Přebor starších žáků
30.9. 14:20
CC019
Úvaly - TJ Sokol Bělá
9 : 12
30.9. 13:00
CC017
TJ Sokol Bělá - Pardubice
8 : 10
30.9. 12:20
CC016
Kutná Hora - Úvaly
15 : 15
30.9. 10:20
CC013
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 16
30.9. 09:00
CC011
Pardubice - Kutná Hora
22 : 14
15.9. 15:00
CC010
Úvaly - Pardubice
9 : 21
15.9. 14:20
CC009
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
18 : 9
15.9. 13:40
CC008
Pardubice - Kutná Hora
19 : 15
15.9. 13:00
CC007
TJ Sokol Bělá - Úvaly
6 : 15
15.9. 12:20
CC006
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
9 : 15
15.9. 11:40
CC005
Pardubice - TJ Sokol Bělá
15 : 8
15.9. 11:00
CC004
Úvaly - AŠ Ml. Boleslav
12 : 17
15.9. 10:20
CC003
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
12 : 14
15.9. 09:40
CC002
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
18 : 17
15.9. 09:00
CC001
Kutná Hora - Úvaly
14 : 12
Společná regionální liga
19.5. 16:30
CR041
Wendy Mělník - Zruč n.S.
22 : 27
5.5. 17:30
CR036
Wendy Mělník - Ml. Boleslav B
28 : 23
4.5. 15:00
CR034
L.Vršovice - Zruč n.S.
18 : 34
28.10. 13:00
CR022
L.Vršovice - Ml. Boleslav B
16 : 19
23.9. 15:00
CR008
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
27 : 30
16.9. 16:30
CR006
Wendy Mělník - Ml. Boleslav B
23 : 21
9.9. 15:00
CR003
Sokol Úvaly - Zruč n.S.
21 : 25
Miniházená 6+1
5.5. 14:00
CW030
Mělník mini - K.Hora mini
13 : 16
5.5. 13:20
CW029
Úvaly mini - Bělá mini
16 : 10
5.5. 12:00
CW027
Úvaly mini - Mělník mini
7 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
turnaj Úvaly - výsledky
video
online
Mělník mini - Úvaly mini
10 : 3
video
online
K.Hora mini - Zruč mini
4 : 3
video
online
Bělá mini - Mělník mini
1 : 7
video
online
Úvaly mini - K.Hora mini
3 : 7
video
online
Zruč mini - Bělá mini
10 : 3
video
online
Mělník mini - K.Hora mini
1 : 1
video
online
Bělá mini - Úvaly mini
9 : 4
video
online
Zruč mini - Mělník mini
4 : 9
video
online
K.Hora mini - Bělá mini
2 : 2
video
online
Úvaly mini - Zruč mini
1 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník mini
4
3
1
0
27 : 9
7
2
K.Hora mini
4
2
2
0
14 : 9
6
3
Zruč mini
4
2
0
2
29 : 17
4
4
Bělá mini
4
1
1
2
15 : 23
3
5
Úvaly mini
4
0
0
4
11 : 38
0
Tabulka střelců
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
152
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
76
Jan Hrstka
Wendy Mělník
67
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Špulák
Wendy Mělník
6
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč
6
Matěj Stach
Bělá p. B.
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Doškář
Sokol Úvaly
12
Ondřej Šimon
Sparta Kutná Hora
8
Ladislav Pazdera
Wendy Mělník
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.