Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
20.4. 17:00
AF107
Ostrava - V. Bystřice
27 : 23
23.3. 18:00
AF093
Vsetín - Polanka
29 : 24
3.3. 16:00
AF075
Polanka - Napajedla
30 : 20
25.11. 16:00
AF049
Polanka - Zubří B
29 : 27
28.10. 17:00
AF031
Zubří B - Napajedla
23 : 23
14.10. 17:00
AF022
Ostrava - Polanka
34 : 31
23.9. 16:00
AF005
Polanka - V. Bystřice
25 : 18
1.liga starších dorostenců
18.5. 13:45
AG130
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 27
20.4. 15:00
AG107
Ostrava - Talent Plzeň
21 : 29
19.3. 19:00
AG090
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 32
3.3. 14:00
AG075
Polanka - Jičín
23 : 31
25.11. 14:00
AG049
Polanka - Zubří
17 : 34
24.10. 17:00
AG031
Zubří - Jičín
37 : 25
21.10. 14:00
AG026
Kopřivnice - Karviná
24 : 24
14.10. 15:00
AG022
Ostrava - Polanka
19 : 15
6.10. 13:45
AG014
Frýdek-Místek - N.Veselí
29 : 27
23.9. 17:00
AG005
Polanka - Talent Plzeň
25 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 16:00
AI093
Vsetín - SK Kuřim
30 : 25
1.liga mladších dorostenců
18.5. 15:45
AJ130
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 35
5.5. 17:00
AJ118
Karviná - Talent Plzeň
31 : 36
20.4. 13:00
AJ107
Ostrava - Talent Plzeň
28 : 44
19.3. 17:00
AJ090
Frýdek-Místek - Karviná
39 : 30
27.10. 17:00
AJ022
Ostrava - Strakonice
31 : 18
24.10. 15:00
AJ031
Zubří - Jičín
27 : 25
21.10. 12:00
AJ026
Kopřivnice - Karviná
14 : 31
6.10. 15:45
AJ014
Frýdek-Místek - N.Veselí
32 : 29
2.liga mladších dorostenců M
3.3. 18:00
AL075
DTJ Polanka - Napajedla
33 : 17
25.11. 18:00
AL049
DTJ Polanka - HK Ivančice
30 : 28
23.9. 18:00
AL005
DTJ Polanka - Sokol Dolní Cerekev
21 : 29
Český pohár mužů
15.9. 15:00
AN048
Trnávka - Bystřice p.H.
33 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.