Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.10. 15:00
AE024
Prostějov - Kostelec n.H.
25 : 31
2.liga mužů SM
4.5. 17:00
AF120
Ostrava - Holešov
38 : 24
24.3. 17:00
AF091
Zubří B - Trnávka
33 : 20
2.12. 16:00
AF060
Polanka - Uničov A
23 : 18
18.11. 17:00
AF043
Zubří B - Holešov
44 : 26
17.11. 17:00
AF044
Ostrava - Napajedla
29 : 26
10.11. 15:00
AF040
MHK Karviná - Vsetín
26 : 22
28.9. 17:00
AF011
Ostrava - Trnávka
34 : 29
1.liga starších dorostenců
4.5. 15:00
AG120
Ostrava - Dukla
23 : 24
24.3. 15:00
AG091
Zubří - Frýdek-Místek
43 : 30
2.3. 09:00
AG077
Frýdek-Místek - Ostrava
35 : 22
2.12. 14:00
AG060
Polanka - HK Lovosice
24 : 30
1.12. 16:00
AG059
Kopřivnice - Zlín
35 : 18
18.11. 15:00
AG043
Zubří - Dukla
35 : 29
17.11. 15:00
AG044
Ostrava - Jičín
24 : 27
27.10. 09:00
AG036
Frýdek-Místek - Kopřivnice
29 : 40
7.10. 14:00
AG016
Polanka - Dukla
19 : 31
28.9. 15:00
AG011
Ostrava - Frýdek-Místek
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
13.10. 13:00
AI024
Prostějov - Rožnov p.R.
31 : 40
1.liga mladších dorostenců
4.5. 13:00
AJ120
Ostrava - Dukla
24 : 32
24.3. 13:00
AJ091
Zubří - Frýdek-Místek
29 : 28
2.3. 11:00
AJ077
Frýdek-Místek - Ostrava
23 : 27
1.12. 14:00
AJ059
Kopřivnice - KP Brno
37 : 36
18.11. 13:00
AJ043
Zubří - Dukla
33 : 33
17.11. 13:00
AJ044
Ostrava - Jičín
30 : 29
27.10. 11:00
AJ036
Frýdek-Místek - Kopřivnice
32 : 15
28.9. 13:00
AJ011
Ostrava - Frýdek-Místek
36 : 24
2.liga mladších dorostenců M
2.12. 18:00
AL060
DTJ Polanka - Litovel
27 : 23
13.10. 17:00
AL024
Prostějov - Rožnov p.R.
20 : 31
2.liga žen M
7.4. 10:30
AT048
Karviná - V. Meziříčí
35 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.