Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 17:00
AC119
Bohemians - S.Vršovice
20 : 25
14.4. 17:00
AC097
S.Vršovice - Chodov B
23 : 20
14.10. 17:00
AC023
Bohemians - Třeboň
23 : 30
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD132
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
20.4. 18:15
AD103
Jablonec - Praha 4
27 : 31
23.3. 17:00
AD095
Libčice n. Vlt. - Dvůr Králové
20 : 27
3.3. 16:00
AD074
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
28 : 30
24.11. 17:00
AD053
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 20
11.11. 14:00
AD041
Ml. Boleslav - Slavia
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
24.2. 14:45
AH070
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
24 : 18
9.12. 17:30
AH064
Sokol Kobylisy - Loko Louny
27 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
20.4. 16:30
AK103
Jablonec - Třeboň
36 : 22
16.3. 14:00
AK085
Ml. Boleslav - Jablonec
22 : 19
10.11. 15:00
AK041
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
1.6. 15:45
AO194
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
1.6. 12:45
AO191
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
20.1. 13:20
AO009
Ivančice - TJ Sokol Bělá
18 : 9
20.1. 12:40
AO008
HK B Most - Strakonice A
23 : 10
20.1. 10:40
AO005
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
20.1. 08:40
AO002
HK B Most - Ostrava
11 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
20.10. 10:30
AX030
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
30.9. 11:00
AX014
Kobylisy - Slavia
21 : 19
29.9. 09:00
AX018
S.Vršovice - Háje
17 : 27
Pražský přebor žen
16.9. 14:00
BB006
Mělník - S.Vršovice B
19 : 18
13.9. 18:15
BB005
Astra C - Radlice
22 : 14
6.9. 18:15
BB004
Astra C - Mělník
24 : 10
Společná regionální liga
14.4. 19:00
CR027
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav B
24 : 24
14.10. 15:00
CR016
L.Vršovice - Wendy Mělník
21 : 26
23.9. 14:00
CR007
Ml. Boleslav B - L.Vršovice
30 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly - výsledky
video
online
Kobylisy - Sokol Úvaly A
3 : 18
video
online
S.Vršovice - TJ Sokol Bělá
9 : 9
video
online
Dukla B - Kobylisy
18 : 3
video
online
Sokol Úvaly A - S.Vršovice
13 : 12
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla B
14 : 8
video
online
Kobylisy - S.Vršovice
9 : 15
video
online
Dukla B - Sokol Úvaly A
7 : 10
video
online
TJ Sokol Bělá - Kobylisy
17 : 5
video
online
S.Vršovice - Dukla B
11 : 11
video
online
Sokol Úvaly A - TJ Sokol Bělá
11 : 4
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Úvaly A
4
4
0
0
52 : 26
8
2
TJ Sokol Bělá
4
2
1
1
44 : 33
5
3
S.Vršovice
4
1
2
1
47 : 42
4
4
Dukla B
4
1
1
2
44 : 38
3
5
Kobylisy
4
0
0
4
20 : 68
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.