Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 17:00
AC119
Bohemians - S.Vršovice
20 : 25
14.4. 17:00
AC097
S.Vršovice - Chodov B
23 : 20
14.10. 17:00
AC023
Bohemians - Třeboň
23 : 30
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD132
Slavia - 1.HC Pardubice
33 : 29
20.4. 18:15
AD103
Jablonec - Praha 4
27 : 31
23.3. 17:00
AD095
Libčice n. Vlt. - Dvůr Králové
20 : 27
3.3. 16:00
AD074
HK Lovosice B - Ml. Boleslav
28 : 30
24.11. 17:00
AD053
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
28 : 20
11.11. 14:00
AD041
Ml. Boleslav - Slavia
27 : 28
2.liga starších dorostenců Č
24.2. 14:45
AH070
Sokol Kobylisy - HSK Tygři
24 : 18
9.12. 17:30
AH064
Sokol Kobylisy - Loko Louny
27 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
20.4. 16:30
AK103
Jablonec - Třeboň
36 : 22
16.3. 14:00
AK085
Ml. Boleslav - Jablonec
22 : 19
10.11. 15:00
AK041
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
30 : 29
Žákovská liga starších žáků
1.6. 15:45
AO194
Dukla 6 - Karviná A
14 : 13
1.6. 12:45
AO191
HK B Most - N. Veselí A
15 : 25
1.6. 09:30
AO188
Ostrava - F.-Místek A
18 : 11
20.1. 13:20
AO009
Ivančice - TJ Sokol Bělá
18 : 9
20.1. 12:40
AO008
HK B Most - Strakonice A
23 : 10
20.1. 10:40
AO005
Ostrava - Strakonice A
19 : 17
20.1. 08:40
AO002
HK B Most - Ostrava
11 : 15
1.liga mladších dorostenek Č
20.10. 10:30
AX030
Háje - TJ Slavoj Tachov
23 : 16
30.9. 11:00
AX014
Kobylisy - Slavia
21 : 19
29.9. 09:00
AX018
S.Vršovice - Háje
17 : 27
Pražský přebor žen
16.9. 14:00
BB006
Mělník - S.Vršovice B
19 : 18
13.9. 18:15
BB005
Astra C - Radlice
22 : 14
6.9. 18:15
BB004
Astra C - Mělník
24 : 10
Společná regionální liga
14.4. 19:00
CR027
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav B
24 : 24
14.10. 15:00
CR016
L.Vršovice - Wendy Mělník
21 : 26
23.9. 14:00
CR007
Ml. Boleslav B - L.Vršovice
30 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.