Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Karviná B
28 : 24
27.4. 18:00
AB114
Strakonice - Ústí n.L.
37 : 17
20.4. 13:00
AB104
Loko Louny - Strakonice
24 : 31
16.3. 13:00
AB090
Loko Louny - Karviná B
32 : 28
2.3. 11:00
AB076
Ústí n.L. - Olomouc
34 : 30
1.12. 13:00
AB058
Loko Louny - Náchod
34 : 36
24.11. 18:00
AB049
Strakonice - Chodov
16 : 15
11.11. 17:00
AB042
Jičín "B" - Olomouc
26 : 25
7.10. 13:00
AB014
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
22.9. 18:00
AB005
Strakonice - Náchod
31 : 32
2 liga mužů JZČ
28.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
17 : 27
19.10. 20:00
AC030
Talent Plzeň "B" - S.Vršovice
32 : 23
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:00
AG123
Jičín - Karviná
28 : 23
11.11. 13:00
AG042
Jičín - Dukla
28 : 27
2.liga starších dorostenců Č
20.4. 15:00
AH104
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 26
16.3. 17:00
AH090
Loko Louny - TJ Kutná Hora
42 : 35
1.12. 15:00
AH058
Loko Louny - Náchod
33 : 31
17.11. 14:15
AH045
HC Plzeň - Náchod
18 : 39
7.10. 17:00
AH014
Loko Louny - HC Plzeň
41 : 18
1.liga mladších dorostenců
12.5. 15:00
AJ123
Jičín - Karviná
23 : 31
27.4. 16:00
AJ114
Strakonice - Kopřivnice
35 : 25
24.11. 16:00
AJ049
Strakonice - Zubří
29 : 30
11.11. 15:00
AJ042
Jičín - Dukla
40 : 37
22.9. 16:00
AJ005
Strakonice - Talent Plzeň
29 : 39
2.liga mladších dorostenců Č
16.3. 15:00
AK090
Loko Louny - Úvaly
24 : 30
1.12. 17:00
AK058
Loko Louny - Ml. Boleslav
33 : 32
28.10. 11:00
AK033
Č.Budějovice - D.Králové
21 : 30
7.10. 15:00
AK014
Loko Louny - Chrudim
23 : 28
1.liga žen
5.5. 13:00
AR130
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
7.4. 13:00
AR106
Slavia B - S.Vršovice
38 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice - výsledky
video
online
S.Vršovice - Dukla 6
11 : 22
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
S.Vršovice - Kutná Hora
17 : 11
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
17 : 12
video
online
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
24 : 20
video
online
Dukla 4 - Kutná Hora
22 : 5
video
online
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
0 : 10 k.
video
online
Dukla 6 - AŠ Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
Kutná Hora - Dukla 6
3 : 23
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla 6
4
4
0
0
72 : 26
8
2
Dukla 4
4
3
0
1
68 : 42
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
58 : 57
4
4
Kutná Hora
4
1
0
3
29 : 62
2
5
AŠ Ml. Boleslav
4
0
0
4
0 : 40
0
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.