Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
12.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Karviná B
28 : 24
27.4. 18:00
AB114
Strakonice - Ústí n.L.
37 : 17
20.4. 13:00
AB104
Loko Louny - Strakonice
24 : 31
16.3. 13:00
AB090
Loko Louny - Karviná B
32 : 28
2.3. 11:00
AB076
Ústí n.L. - Olomouc
34 : 30
1.12. 13:00
AB058
Loko Louny - Náchod
34 : 36
24.11. 18:00
AB049
Strakonice - Chodov
16 : 15
11.11. 17:00
AB042
Jičín "B" - Olomouc
26 : 25
7.10. 13:00
AB014
Loko Louny - N.Veselí
31 : 30
22.9. 18:00
AB005
Strakonice - Náchod
31 : 32
2 liga mužů JZČ
28.10. 17:00
AC033
Č.Budějovice A - Sez. Ústí
17 : 27
19.10. 20:00
AC030
Talent Plzeň "B" - S.Vršovice
32 : 23
1.liga starších dorostenců
12.5. 13:00
AG123
Jičín - Karviná
28 : 23
11.11. 13:00
AG042
Jičín - Dukla
28 : 27
2.liga starších dorostenců Č
20.4. 15:00
AH104
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
28 : 26
16.3. 17:00
AH090
Loko Louny - TJ Kutná Hora
42 : 35
1.12. 15:00
AH058
Loko Louny - Náchod
33 : 31
17.11. 14:15
AH045
HC Plzeň - Náchod
18 : 39
7.10. 17:00
AH014
Loko Louny - HC Plzeň
41 : 18
1.liga mladších dorostenců
12.5. 15:00
AJ123
Jičín - Karviná
23 : 31
27.4. 16:00
AJ114
Strakonice - Kopřivnice
35 : 25
24.11. 16:00
AJ049
Strakonice - Zubří
29 : 30
11.11. 15:00
AJ042
Jičín - Dukla
40 : 37
22.9. 16:00
AJ005
Strakonice - Talent Plzeň
29 : 39
2.liga mladších dorostenců Č
16.3. 15:00
AK090
Loko Louny - Úvaly
24 : 30
1.12. 17:00
AK058
Loko Louny - Ml. Boleslav
33 : 32
28.10. 11:00
AK033
Č.Budějovice - D.Králové
21 : 30
7.10. 15:00
AK014
Loko Louny - Chrudim
23 : 28
1.liga žen
5.5. 13:00
AR130
Kobylisy - Zlín B
35 : 22
7.4. 13:00
AR106
Slavia B - S.Vršovice
38 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.