Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Martin Anděl
Jiskra Zruč n. S.
1
Jakub Barda
Dukla Praha 4
1
Tomáš Brožek
TJ JM Chodov
1
Šimon Coufal
TJ Sokol Úvaly A
1
Jakub Coufal
TJ Sokol Bělá A
1
Tomáš Flachs
Sparta Kutná Hora
1
Marek Fojta
Sparta Kutná Hora
1
Ondřej Janda
Dukla Praha 6
1
Roman Kynčl
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
Jan Mácha
Lokomotiva Vršovice A
1
Jakub Novák
TJ Sokol Úvaly A
1
Nela Pecová
TJ Sokol Bělá B
1
Jakub Řepka
Sokol Úvaly B
1
Jan Trunda
TJ JM Chodov
1
Jakub Urban
Dukla Praha 4
1
Jaroslav Valeš
Sparta Kutná Hora
1
Štěpán Vokoun
TJ Sokol Bělá A
1
Matyáš Zábranský
Sokol Vršovice
1
Ondřej Zeman
Sokol Úvaly B
1
Pavel Zeman
Lokomotiva Vršovice A
1
Daniel Andrš
TJ Sokol Úvaly A
2
Michael Černý
Dukla Praha 4
2
Martin Dlouhý
TJ JM Chodov
2
Patrik Duĺa
Sokol Vršovice
2
Matěj Humpola
TJ Sokol Bělá B
2
Vojtěch Koula
Sokol Úvaly B
2
Lucie Králová
TJ Sokol Bělá B
2
Ondřej Kratochvíl
Dukla Praha 6
2
Kryštof Kučera
TJ Sokol Bělá B
2
Daniel Randula
1.HC Pardubice
2
Tomáš Svoboda
1.HC Pardubice
2
Kamila Šulcová
TJ Sokol Bělá A
2
Matěj Švihlík
Sokol Vršovice
2
Vojtěch Vintika
Dukla Praha 4
2
Edvard Kincl
Dukla Praha 4
3
Tomáš Krejčí
Sokol Vršovice
3
Vojtěch Mrkal
Lokomotiva Vršovice A
3
Petr Snop
TJ Sokol Úvaly A
3
Kamila Šulcová
TJ Sokol Bělá B
3
Vojtěch Vyskočil
TJ Sokol Bělá B
3
Další
Předchozí kola
sk. B, 1. turnaj Loko Vršovice, 23.4. - výsledky
video
online
S.Vršovice - L.Vršovice A
9 : 12
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
11 : 7
video
online
Sokol Úvaly B - S.Vršovice
5 : 12
video
online
L.Vršovice A - Pardubice
15 : 8
video
online
Zruč n.S. - Sokol Úvaly B
11 : 10
video
online
S.Vršovice - Pardubice
11 : 13
video
online
L.Vršovice A - Zruč n.S.
15 : 12
video
online
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 6
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
11 : 14
video
online
Sokol Úvaly B - L.Vršovice A
6 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Vršovice A
4
4
0
0
53 : 35
8
2
Pardubice
4
3
0
1
40 : 39
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
46 : 41
4
4
Zruč n.S.
4
1
0
3
41 : 50
2
5
Sokol Úvaly B
4
0
0
4
27 : 42
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.