Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Pišťanský
TJ Sokol Bělá A
2
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Daniel Randula
1.HC Pardubice
1
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
3
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
1
David Turner
Dukla Praha 4
1
Ester Duchková
Wendy Mělník
1
Filip Zich
Jiskra Zruč n. S.
1
František Podborský
Sokol Vršovice
9
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
3
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
4
Jakub Schwan
Sokol Úvaly B
5
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
8
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
10
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
10
Jan Daniel
1.HC Pardubice
2
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
3
Jan Hrstka
Wendy Mělník
5
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
5
Jan Jonas Magendans
Dukla Praha 6
1
Jaroslav Vacek
1.HC Pardubice
3
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
1
Jiří Klimeš
TJ Sokol Bělá B
1
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá B
3
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
5
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
9
Josef Žáček
Lokomotiva Vršovice A
1
Kamila Šulcová
TJ Sokol Bělá A
1
Kryštof Kučera
TJ Sokol Bělá B
1
Kryštof Kaněra
1.HC Pardubice
1
Lukáš Padevět
1.HC Pardubice
1
Martin Posejpal
Sokol Vršovice
1
Martin Březina
TJ Sokol Úvaly A
1
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
4
Matyáš Černý
TJ Sokol Úvaly A
3
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
1
Ondřej Fišera
TJ AŠ Mladá Boleslav
1
Ondřej Janda
Dukla Praha 6
1
Další
Předchozí kola
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice - výsledky
video
online
Dukla 4 - Pardubice
11 : 18
video
online
S.Vršovice - Zruč n.S.
12 : 7
video
online
Pardubice - Úvaly
16 : 20
video
online
Zruč n.S. - Dukla 4
19 : 14
video
online
Úvaly - S.Vršovice
20 : 13
video
online
Pardubice - Zruč n.S.
19 : 13
video
online
Dukla 4 - S.Vršovice
10 : 24
video
online
Zruč n.S. - Úvaly
12 : 18
video
online
S.Vršovice - Pardubice
6 : 8
video
online
Úvaly - Dukla 4
21 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Úvaly
4
4
0
0
79 : 54
8
2
Pardubice
4
3
0
1
61 : 50
6
3
S.Vršovice
4
2
0
2
55 : 45
4
4
Zruč n.S.
4
1
0
3
51 : 63
2
5
Dukla 4
4
0
0
4
48 : 82
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.