Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Litera
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Adam Zeman
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Adam Ritter
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Kačírek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Břetislav Hájek
Sokol Úvaly A
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Jeníček
TJ Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Joudal
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Režnický
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Černý
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Kábrt
TJ AŠ Mladá Boleslav
8 - 0 - 0 - 4
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18 - 0 - 0 - 9
David Koudelka
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
David Turner
Dukla Praha B
4 - 0 - 0 - 2
David Adámek
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
David Juřica
Sokol Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
David Valenta
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
David Paul
Sokol Úvaly A
16 - 0 - 1 - 3
Denis Kuzmyk
Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Erol Medenčevič
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Filip Švejcar
Dukla Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Filip Šulc
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
František Menšík
Sokol Kobylisy
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Jičínský
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Loukotka
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Zelenka
TJ AŠ Mladá Boleslav
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24 - 0 - 1 - 12
Jan Januš
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
4 - 0 - 0 - 2
Jan Hloušek
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Škalda
TJ Sparta Kutná Hora
10 - 0 - 1 - 5
Jan Vondrášek
TJ JM Chodov
10 - 0 - 0 - 5
Jan Pekař
TJ AŠ Mladá Boleslav
14 - 0 - 0 - 7
Jan Jonas Magendans
Dukla Praha B
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Suk
Sokol Kobylisy
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
12 - 0 - 0 - 6
Jindřich Šelenberk
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Galetka
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.