Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Soukup
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Adam Zeman
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Adam Pišťanský
TJ Sokol Bělá A
8 - 0 - 0 - 4
Daniel Doškář
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Andrš
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Randula
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
David Pacner
Jiskra Zruč n. S.
4 - 0 - 0 - 2
David Turner
Dukla Praha 4
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Malý
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Ester Duchková
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Filip Slavíček
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Filip Zich
Jiskra Zruč n. S.
4 - 0 - 0 - 2
František Podborský
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Jašek
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Schwan
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Letáček
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Coufal
TJ Sokol Bělá B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Svoboda
TJ Sokol Úvaly A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Janíček
Wendy Mělník
2 - 0 - 0 - 1
Jakub David
Lokomotiva Vršovice A
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Novák
TJ Sokol Úvaly A
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
14 - 0 - 0 - 7
Jan Škalda
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bartošek
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Mácha
Lokomotiva Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Cenigr
Sokol Úvaly B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Trunda
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Daniel
1.HC Pardubice
14 - 0 - 0 - 7
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18 - 0 - 0 - 9
Jaroslav Valeš
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
Jindřich Janáček
1.HC Pardubice
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
2 - 0 - 0 - 1
Jonáš Patzel
Dukla Praha 6
4 - 0 - 0 - 2
Jonáš Kučera
TJ Sokol Bělá B
4 - 0 - 0 - 2
Jonáš Sychra
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Karel Kakos
TJ AŠ Mladá Boleslav
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B - výsledky
video
online
TJ Sokol Bělá B - Ml. Boleslav
4 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Mělník
7 : 13
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly B
7 : 5
video
online
Mělník - TJ Sokol Bělá B
16 : 6
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
8 : 14
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
13 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Mělník
3
3
0
0
43 : 21
6
2
Ml. Boleslav
3
2
0
1
24 : 23
4
3
TJ Sokol Bělá B
3
1
0
2
23 : 37
2
4
Sokol Úvaly B
3
0
0
3
24 : 33
0
Tabulka střelců
Jakub Krušberský
Dukla Praha 6
96
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
83
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
17
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
13
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kutílek
1.HC Pardubice
18
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
16
Matouš Najman
TJ Sokol Úvaly A
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.