Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Rozpis soutěže
SRL
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Jan Škalda
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
79
Počet branek
216
Starty
Žákovská liga starších žáků
03.03. [AO106]
Strakonice A - Kutná Hora
31 : 14
0 branek
03.03. [AO104]
Kutná Hora - Zubří
9 : 27
0 branek
03.03. [AO102]
Talent A - Kutná Hora
31 : 17
4 branek
10.02. [AO099]
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
0 branek
10.02. [AO097]
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
1 branek
10.02. [AO095]
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
0 branek
10.02. [AO092]
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
0 branek
20.01. [AO045]
Rožnov p.R. - Kutná Hora
21 : 9
3 branek
20.01. [AO043]
Kutná Hora - N. Veselí A
6 : 23
1 branek
20.01. [AO040]
Kutná Hora - Hradec Králové
17 : 14
4 branek
20.01. [AO036]
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
1 branek
20.01. [AO031]
S.Vršovice - Kutná Hora
8 : 10
0 branek
Společný přebor staršího žactva
25.05. [BG115]
Kutná Hora - Chodov
13 : 12
1 branek
25.05. [BG112]
Kutná Hora - Dukla 4
12 : 14
3 branek
25.05. [BG108]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 18
5 branek
25.05. [BG104]
Kutná Hora - Dukla 6
5 : 14
0 branek
25.05. [BG101]
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
2 branek
29.04. [BG099]
Kutná Hora - Sokol Úvaly A
16 : 17
4 branek
29.04. [BG096]
Kobylisy - Kutná Hora
11 : 18
3 branek
29.04. [BG094]
Chodov - Kutná Hora
12 : 11
3 branek
29.04. [BG092]
Kutná Hora - Dukla B
19 : 20
1 branek
28.04. [BG073]
Kutná Hora - S.Vršovice
4 : 18
1 branek
28.04. [BG070]
Kutná Hora - Dukla 4
10 : 20
2 branek
28.04. [BG068]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
18 : 10
2 branek
28.04. [BG066]
Kutná Hora - Dukla 6
6 : 22
1 branek
28.04. [BG063]
Chodov - Kutná Hora
14 : 9
0 branek
20.04. [BG035]
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
5 branek
20.04. [BG033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
3 branek
20.04. [BG030]
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
1 branek
20.04. [BG028]
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
1 branek
Další
Předchozí kola
- 17. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zruč n.S.
15
11
0
4
431 : 320
22
2
Wendy Mělník
15
9
1
5
362 : 366
19
3
Ml. Boleslav B
15
9
1
5
356 : 335
19
4
Sokol Úvaly
15
5
2
8
362 : 380
12
5
HK B Most
15
5
1
9
333 : 387
11
6
L.Vršovice
15
2
3
10
321 : 377
7
Tabulka střelců
Ondřej Kroutil
TJ Sokol Úvaly
89
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
85
Pavel Roub
Jiskra Zruč n. Sáz.
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Hejl
Jiskra Zruč n. Sáz.
29
Pavel Novák
Wendy Mělník
18
Michal Polák
TJ Sokol Úvaly
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Fousek
Lokomotiva Vršovice
28
Adam Homolka
TJ AŠ Ml. Boleslav B
26
Lukáš Mařík
HK Baník Most
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.