Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Luboš Bandi
Post
Mateřský klub
TJ Sparta Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
53
Počet branek
148
Starty
Žákovská liga starších žáků
03.03. [AO106]
Strakonice A - Kutná Hora
31 : 14
3 branek
03.03. [AO104]
Kutná Hora - Zubří
9 : 27
2 branek
03.03. [AO102]
Talent A - Kutná Hora
31 : 17
1 branek
10.02. [AO099]
Kutná Hora - F.-Místek A
11 : 33
0 branek
10.02. [AO097]
HK B Most - Kutná Hora
23 : 11
1 branek
10.02. [AO095]
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
5 branek
10.02. [AO092]
Karviná A - Kutná Hora
29 : 6
2 branek
20.01. [AO045]
Rožnov p.R. - Kutná Hora
21 : 9
0 branek
20.01. [AO043]
Kutná Hora - N. Veselí A
6 : 23
2 branek
20.01. [AO040]
Kutná Hora - Hradec Králové
17 : 14
3 branek
20.01. [AO036]
V. Bystřice - Kutná Hora
28 : 9
2 branek
20.01. [AO031]
S.Vršovice - Kutná Hora
8 : 10
1 branek
Společný přebor staršího žactva
25.05. [BG115]
Kutná Hora - Chodov
13 : 12
4 branek
25.05. [BG112]
Kutná Hora - Dukla 4
12 : 14
2 branek
25.05. [BG108]
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 18
2 branek
25.05. [BG104]
Kutná Hora - Dukla 6
5 : 14
3 branek
25.05. [BG101]
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
3 branek
29.04. [BG099]
Kutná Hora - Sokol Úvaly A
16 : 17
4 branek
29.04. [BG096]
Kobylisy - Kutná Hora
11 : 18
6 branek
29.04. [BG094]
Chodov - Kutná Hora
12 : 11
0 branek
29.04. [BG092]
Kutná Hora - Dukla B
19 : 20
9 branek
28.04. [BG073]
Kutná Hora - S.Vršovice
4 : 18
1 branek
28.04. [BG070]
Kutná Hora - Dukla 4
10 : 20
2 branek
28.04. [BG068]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
18 : 10
1 branek
28.04. [BG066]
Kutná Hora - Dukla 6
6 : 22
1 branek
28.04. [BG063]
Chodov - Kutná Hora
14 : 9
2 branek
20.04. [BG035]
Kutná Hora - Dukla 4
11 : 24
1 branek
20.04. [BG033]
TJ Sokol Bělá - Kutná Hora
14 : 13
4 branek
20.04. [BG030]
Kutná Hora - S.Vršovice
10 : 18
2 branek
20.04. [BG028]
Dukla 6 - Kutná Hora
23 : 6
3 branek
Další
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.