Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Rozpis soutěže
Turnaj o 1.-4. místo
Turnaj o 5.-9. místo
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Zdeněk Sychra
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
10.8.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
10.2. 15:30
AO100
Pardubice - HK B Most
17 : 20
10.2. 13:50
AO098
Karviná A - Pardubice
37 : 12
10.2. 11:20
AO095
Kutná Hora - Pardubice
23 : 19
10.2. 09:40
AO093
Pardubice - F.-Místek A
20 : 24
19.1. 16:40
AO060
Pardubice - Dukla 6
11 : 18
19.1. 14:55
AO057
Karviná A - Pardubice
25 : 11
19.1. 12:35
AO053
Sez. Ústí - Pardubice
19 : 23
19.1. 10:50
AO050
Liberec - Pardubice
20 : 13
19.1. 09:40
AO048
Pardubice - KP Brno
11 : 21
Společný přebor staršího žactva
25.5. 15:30
BG113
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
14 : 10
25.5. 14:20
BG111
Chodov - Pardubice
12 : 9
25.5. 12:00
BG107
Pardubice - Dukla 6
8 : 14
25.5. 10:50
BG105
Dukla 4 - Pardubice
10 : 12
25.5. 08:30
BG101
Kutná Hora - Pardubice
10 : 14
12.5. 16:40
BG089
Dukla 6 - Pardubice
17 : 9
12.5. 13:20
BG084
Pardubice - TJ Sokol Bělá
16 : 7
12.5. 11:20
BG081
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
19 : 26
12.5. 09:20
BG078
Dukla 4 - Pardubice
22 : 20
27.4. 15:00
BG060
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
23 : 15
27.4. 13:00
BG057
Pardubice - Dukla B
16 : 5
27.4. 09:00
BG051
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 13
21.4. 14:50
BG046
Pardubice - Sokol Úvaly A
13 : 20
21.4. 13:40
BG044
Pardubice - Chodov
11 : 16
21.4. 11:20
BG040
Dukla B - Pardubice
17 : 13
21.4. 10:10
BG038
Pardubice - AŠ Ml. Boleslav
18 : 16
7.4. 16:30
BG013
Pardubice - Chodov
21 : 13
7.4. 14:30
BG010
Pardubice - Sokol Úvaly A
14 : 13
7.4. 13:10
BG008
Dukla B - Pardubice
9 : 7
7.4. 11:50
BG006
Pardubice - Kobylisy
18 : 9
Přebor starších žáků
17.11. 13:50
CC029
Úvaly - Pardubice
13 : 17
Další
Předchozí kola
turnaj o 5.-9. místo - výsledky
video
online
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá B
6 : 3
video
online
Mělník - Sokol Úvaly B
3 : 7
video
online
Pardubice - Ml. Boleslav
9 : 2
video
online
TJ Sokol Bělá B - Mělník
6 : 9
video
online
Sokol Úvaly B - Pardubice
6 : 12
video
online
Ml. Boleslav - Mělník
3 : 4
video
online
Pardubice - TJ Sokol Bělá B
9 : 8
video
online
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 6
video
online
Mělník - Pardubice
7 : 9
video
online
TJ Sokol Bělá B - Sokol Úvaly B
7 : 8
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Pardubice
4
4
0
0
39 : 23
8
2
Sokol Úvaly B
4
2
1
1
27 : 28
5
3
Mělník
4
2
0
2
23 : 25
4
4
Ml. Boleslav
4
1
1
2
17 : 22
3
5
TJ Sokol Bělá B
4
0
0
4
24 : 32
0
Tabulka střelců
Michael Procházka
Sparta Kutná Hora
19
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá A
19
Ondřej Zelenka
Wendy Mělník
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aleš Dolejší
Jiskra Zruč n. S.
6
Jakub Slavík
Sokol Úvaly B
5
Jiří Šídlo
TJ Sokol Bělá A
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Vacek
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Vojtěch Sucharda
TJ AŠ Mladá Boleslav
4
Matouš Saidl
TJ Sokol Úvaly A
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.