Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Rozpis soutěže
Jaro
1. turnaj A, 6.4.2013, Vršovice
1. turnaj B, 7.4.2013, Břve
2. turnaj A, 20.4.2013, Břve
2. turnaj B, 21.4.2013, Kobylisy
3. turnaj A, 28.4.2013, Bělá
3. turnaj B, 27.4.2013, Pardubice
4. turnaj A, 12.5.2013, Mladá Boleslav
4. turnaj B, 11.5.2013, Chodov
5. turnaj A, 25.5.2013, Kutná Hora
5. turnaj B, 25.5.2013, Úvaly
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Josef Kazík
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
18.5. 10:00
AL130
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
11.5. 13:00
AL123
Napajedla - Prostějov
23 : 28
4.5. 09:00
AL119
Nové Bránice - Napajedla
20 : 23
27.4. 16:00
AL110
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 25
21.4. 09:00
AL070
Napajedla - Velké Meziříčí
22 : 28
13.4. 10:30
AL097
Napajedla - HK Ivančice
32 : 25
24.3. 15:00
AL096
Napajedla - Sokol Dolní Cerekev
31 : 21
16.3. 13:00
AL086
Zlín - Napajedla
42 : 16
9.3. 15:00
AL083
Napajedla - Litovel
32 : 24
3.3. 18:00
AL075
DTJ Polanka - Napajedla
33 : 17
9.12. 09:00
AL064
Napajedla - Rožnov p.R.
22 : 28
1.12. 17:00
AL057
Prostějov - Napajedla
30 : 28
4.11. 09:00
AL053
Napajedla - Nové Bránice
27 : 20
20.10. 15:00
AL030
Sokol Dolní Cerekev - Napajedla
25 : 24
14.10. 08:45
AL020
Napajedla - Zlín
33 : 32
6.10. 15:00
AL017
Litovel - Napajedla
33 : 22
30.9. 08:45
AL009
Napajedla - DTJ Polanka
21 : 23
22.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - Napajedla
19 : 19
Zlínská liga - starší žáci, podzim
18.11. 09:00
ZC060
Napajedla - Vsetín
26 : 19
21.10. 10:30
ZC038
Napajedla - Zlín "A"
14 : 19
7.10. 10:30
ZC027
Napajedla - Bystřice p.H.
21 : 18
29.9. 10:00
ZC022
Rožnov p.R. - Napajedla
29 : 16
16.9. 10:15
ZC009
Luhačovice - Napajedla
32 : 17
9.9. 10:30
ZC005
Napajedla - Zubří
19 : 19
Zlínská liga - starší žáci, jaro
19.5. 10:30
ZCJ031
Zubří B - Napajedla
29 : 22
11.5. 09:30
ZCJ030
Napajedla - Zlín "B"
12 : 11
5.5. 11:00
ZCJ022
Zlín "A" - Napajedla
26 : 12
28.4. 10:15
ZCJ019
Bystřice p.H. - Napajedla
25 : 14
21.4. 12:00
ZCJ013
Napajedla - Rožnov p.R.
15 : 27
13.4. 15:00
ZCJ008
Napajedla - Luhačovice
24 : 27
Další
Předchozí kola
6. turnaj A, 8.6.2013, Břve - výsledky
video
online
Dukla 6 - Dukla 4
18 : 18
video
online
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
video
online
Dukla 4 - TJ Sokol Bělá
22 : 12
video
online
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
video
online
Dukla 6 - Sokol Úvaly A
18 : 8
video
online
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
video
online
Sokol Úvaly A - Dukla 4
13 : 21
video
online
TJ Sokol Bělá - Dukla 6
12 : 21
Tabulka střelců
Jiří Mulač
Dukla Praha 4
167
Matěj Janotka
Dukla Praha 6
139
Vojtěch Patzel
Dukla Praha 6
136
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Krušberský
Dukla Praha B
20
Patrik Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
13
David Kadlec
Sokol Vršovice
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
24
Martin Bílek
Sokol Kobylisy
20
Daniel Bossanyi
Sokol Úvaly A
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.