Středočeský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Společný přebor staršího žactva
Přebor mladšího žactva SEVER
Přebor mladšího žactva JIH
Přebor starších žáků
Kvalifikace ml.žactva Bělá - 4.11.
Společný přebor mladšího žactva
Rozpis soutěže
sk. A, 1.turnaj, 24.3., Bělá A
sk. B, 1.turnaj, 23.3., Loko Vršovice
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
sk. B, 3.turnaj, 4.5., Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
sk. A, 5.turnaj, 1.6., Úvaly A, ZRUŠEN
sk. B, 5.turnaj, 2.6., Úvaly B, ZRUŠEN
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
Společná regionální liga
Miniházená 6+1
Jč KP mladší žactvo
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Společný přebor mladšího žactva
sk. A, 1. turnaj, 24.3., Bělá A
24.3.2013
08:30
CQ001
TJ Sokol Bělá A
-
TJ Sokol Úvaly A
24.3.2013
09:10
CQ002
Dukla Praha 6
-
TJ JM Chodov
24.3.2013
09:50
CQ003
TJ Sokol Úvaly A
-
Sparta Kutná Hora
24.3.2013
10:30
CQ004
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Bělá A
24.3.2013
11:10
CQ005
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 6
24.3.2013
11:50
CQ006
TJ Sokol Úvaly A
-
TJ JM Chodov
24.3.2013
12:30
CQ007
TJ Sokol Bělá A
-
Dukla Praha 6
24.3.2013
13:10
CQ008
TJ JM Chodov
-
Sparta Kutná Hora
24.3.2013
13:50
CQ009
Dukla Praha 6
-
TJ Sokol Úvaly A
24.3.2013
14:30
CQ010
Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Bělá A
sk. B, 1. turnaj Loko Vršovice, 23.4.
23.3.2013
09:00
CQ051
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
23.3.2013
09:40
CQ052
1.HC Pardubice
-
Jiskra Zruč n. S.
23.3.2013
10:20
CQ053
Sokol Úvaly B
-
Sokol Vršovice
23.3.2013
11:00
CQ054
Lokomotiva Vršovice A
-
1.HC Pardubice
23.3.2013
11:40
CQ055
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Úvaly B
23.3.2013
12:20
CQ056
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
23.3.2013
13:00
CQ057
Lokomotiva Vršovice A
-
Jiskra Zruč n. S.
23.3.2013
13:40
CQ058
1.HC Pardubice
-
Sokol Úvaly B
23.3.2013
14:20
CQ059
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Vršovice
23.3.2013
15:00
CQ060
Sokol Úvaly B
-
Lokomotiva Vršovice A
sk. A, 2.turnaj, 14.4., Chodov
14.4.2013
08:00
CQ011
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha 6
14.4.2013
08:35
CQ012
Sparta Kutná Hora
-
Lokomotiva Vršovice A
14.4.2013
09:10
CQ013
Dukla Praha 6
-
TJ Sokol Bělá A
14.4.2013
09:45
CQ014
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
14.4.2013
10:20
CQ015
TJ Sokol Bělá A
-
Sparta Kutná Hora
14.4.2013
10:55
CQ016
Dukla Praha 6
-
Lokomotiva Vršovice A
14.4.2013
11:30
CQ017
TJ JM Chodov
-
Sparta Kutná Hora
14.4.2013
12:05
CQ018
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ Sokol Bělá A
14.4.2013
12:40
CQ019
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 6
14.4.2013
13:15
CQ020
TJ Sokol Bělá A
-
TJ JM Chodov
sk. B, 2.turnaj, 14.4.,Sokol Vršovice
14.4.2013
09:00
CQ061
Dukla Praha 4
-
1.HC Pardubice
14.4.2013
09:40
CQ062
Sokol Vršovice
-
Jiskra Zruč n. S.
14.4.2013
10:20
CQ063
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Úvaly A
14.4.2013
11:00
CQ064
Jiskra Zruč n. S.
-
Dukla Praha 4
14.4.2013
11:40
CQ065
TJ Sokol Úvaly A
-
Sokol Vršovice
14.4.2013
12:20
CQ066
1.HC Pardubice
-
Jiskra Zruč n. S.
14.4.2013
13:00
CQ067
Dukla Praha 4
-
Sokol Vršovice
14.4.2013
13:40
CQ068
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ Sokol Úvaly A
14.4.2013
14:20
CQ069
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
14.4.2013
15:00
CQ070
TJ Sokol Úvaly A
-
Dukla Praha 4
sk.A, 3.turnaj, 4.5., Dukla 6
4.5.2013
09:00
CQ021
Dukla Praha 6
-
TJ JM Chodov
4.5.2013
09:40
CQ022
TJ Sokol Úvaly A
-
Sparta Kutná Hora
4.5.2013
10:10
CQ023
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Bělá A
4.5.2013
10:45
CQ024
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 6
4.5.2013
11:20
CQ025
TJ Sokol Bělá A
-
TJ Sokol Úvaly A
4.5.2013
11:55
CQ026
TJ JM Chodov
-
Sparta Kutná Hora
4.5.2013
12:30
CQ027
Dukla Praha 6
-
TJ Sokol Úvaly A
4.5.2013
13:05
CQ028
Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Bělá A
4.5.2013
13:40
CQ029
TJ Sokol Úvaly A
-
TJ JM Chodov
4.5.2013
14:15
CQ030
TJ Sokol Bělá A
-
Dukla Praha 6
sk. B, 3. turnaj, 4.5., Pardubice
4.5.2013
09:40
CQ071
Lokomotiva Vršovice A
-
Sokol Vršovice
4.5.2013
09:00
CQ072
1.HC Pardubice
-
Jiskra Zruč n. S.
4.5.2013
10:20
CQ073
Jiskra Zruč n. S.
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
4.5.2013
11:00
CQ074
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
4.5.2013
11:40
CQ075
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
4.5.2013
12:20
CQ076
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Vršovice
4.5.2013
13:00
CQ077
1.HC Pardubice
-
Lokomotiva Vršovice A
4.5.2013
13:40
CQ078
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Vršovice
4.5.2013
14:20
CQ079
Lokomotiva Vršovice A
-
Jiskra Zruč n. S.
4.5.2013
15:00
CQ080
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
1.HC Pardubice
sk. A, 4.turnaj, 8.5., K.Hora
8.5.2013
08:30
CQ031
Sparta Kutná Hora
-
Lokomotiva Vršovice A
8.5.2013
09:10
CQ032
Dukla Praha 6
-
TJ JM Chodov
8.5.2013
09:50
CQ033
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ Sokol Bělá A
8.5.2013
10:30
CQ034
Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov
8.5.2013
11:10
CQ035
Dukla Praha 6
-
TJ Sokol Bělá A
8.5.2013
11:50
CQ036
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice A
8.5.2013
12:30
CQ037
Sparta Kutná Hora
-
Dukla Praha 6
8.5.2013
13:10
CQ038
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Bělá A
8.5.2013
13:50
CQ039
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha 6
8.5.2013
14:30
CQ040
Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Bělá A
sk. B, 4.turnaj, 18.5., Zruč
18.5.2013
09:00
CQ081
Jiskra Zruč n. S.
-
Sokol Vršovice
18.5.2013
09:45
CQ082
TJ Sokol Úvaly A
-
1.HC Pardubice
18.5.2013
10:30
CQ083
Wendy Mělník
-
Sokol Vršovice
18.5.2013
11:15
CQ084
1.HC Pardubice
-
Jiskra Zruč n. S.
18.5.2013
12:00
CQ085
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Úvaly A
18.5.2013
12:45
CQ086
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
18.5.2013
13:30
CQ087
Jiskra Zruč n. S.
-
Wendy Mělník
18.5.2013
14:15
CQ088
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly A
18.5.2013
15:00
CQ089
1.HC Pardubice
-
Wendy Mělník
18.5.2013
15:45
CQ090
TJ Sokol Úvaly A
-
Jiskra Zruč n. S.
5.turnaj skupiny A, Úvaly
5.turnaj skupiny B, Úvaly
sk. C, 1. turnaj, 24.3., Dukla 4
24.3.2013
10:30
CQ101
Dukla Praha 4
-
Wendy Mělník
24.3.2013
11:10
CQ102
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Bělá B
24.3.2013
12:10
CQ103
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha 4
24.3.2013
12:50
CQ104
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Bělá B
24.3.2013
14:00
CQ105
Dukla Praha 4
-
TJ Sokol Bělá B
24.3.2013
14:40
CQ106
Wendy Mělník
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
sk. C, 2.turnaj, 14.4., Bělá B
14.4.2013
08:30
CQ111
TJ Sokol Bělá B
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
14.4.2013
09:10
CQ112
Sokol Úvaly B
-
Wendy Mělník
14.4.2013
09:50
CQ113
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Úvaly B
14.4.2013
10:30
CQ114
Wendy Mělník
-
TJ Sokol Bělá B
14.4.2013
11:10
CQ115
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Wendy Mělník
14.4.2013
11:50
CQ116
TJ Sokol Bělá B
-
Sokol Úvaly B
sk. C, 3.turnaj, 4.5., Mělník
4.5.2013
08:00
CQ121
TJ Sokol Bělá B
-
Wendy Mělník
4.5.2013
09:20
CQ122
TJ Sokol Bělá B
-
Dukla Praha 4
4.5.2013
10:20
CQ123
Dukla Praha 4
-
Sokol Úvaly B
4.5.2013
12:00
CQ124
Sokol Úvaly B
-
Wendy Mělník
4.5.2013
13:20
CQ125
Sokol Úvaly B
-
TJ Sokol Bělá B
4.5.2013
14:00
CQ126
Wendy Mělník
-
Dukla Praha 4
sk. C, 4.turnaj, 18.5., Ml. Boleslav
18.5.2013
08:30
CQ131
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Bělá B
18.5.2013
09:50
CQ132
Dukla Praha 4
-
TJ Sokol Bělá B
18.5.2013
11:10
CQ133
Sokol Úvaly B
-
Dukla Praha 4
18.5.2013
12:30
CQ134
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Úvaly B
18.5.2013
13:50
CQ135
TJ Sokol Bělá B
-
Sokol Úvaly B
18.5.2013
14:30
CQ136
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Dukla Praha 4
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.